Nedopusťte, aby malá hádka zničila velké přátelství.  
Dalajláma

První kolo Sonc -Hlasuj...
Nečekaná kontrola Affs a mozný nový zápis-Tady
                                                                                    

                                                             


Květen 2010

New dess.....

30. května 2010 v 18:36 | _M.i.m.i_ |  ja a Blog
Ahooooj.....jak se máte???? ja suprově:D Asi jste si všimli že je new dess...celkem se mi povedl co si o tom myslite???a codelate???Mno já poslouchám Soundtrack k 2 serii JONAS...Jinač neska možná bude ffka:d ted ji začnu psát mno uvidíme:d zatím čao....Nick Jonas Bayer Contour USB Commercial

28. května 2010 v 23:30 | _M.i.m.i_ |  Jonas Brothers
ááá...to je upe luxusní reklama...Nick je uplně užasnej...

Zdravím všechny přítomné....

23. května 2010 v 17:46 | _M.i.m.i_ |  ja a Blog
marisha.blog.cz
   Ahojky.
  Chci vám jenom říct že teďkom někdy asi budu trochu předělávat blog tak se
  nelekněte...Možná s tím trochu už neska začnu ale to nevím jistě. A určitě bude i 
  new dess.Jen u něj musím ještě něco dodělat.Zatím pa...

Přátelství nebo láska? 8.díl

23. května 2010 v 17:35 | _M.i.m.i_ |  Přátelství nebo láska
Přátelství nebo láska?
8.díl

---Cestou z kina-

Nick
Musel jsem to říct. ,,Miley?" Oslovil jsem ji. ,,Ano"?Odpověděla mi s úsměvem. ,,Já…..ehm.."Nevěděl jsem jak začít. ,,Proč tohle děláš? Proč jsi mne pozvala do toho kina, a proč..eh…ta pusa?" Vysoukal jsem nervózně ze sebe.
,,Nicku, víš, já…na tebe nemůžu přestat myslet…celý den…a hlavně v noci…" Odpověděla mi. Byl jsem z toho celkem vedle. Ale už nechci znova. Ne, nechci. Chci někoho jiného, ne Mil. Teď nebo nikdy. ,,Miley, ale…já….nechci. Zamiloval jsem se do někoho jiného. Promiň, ale budeme muset být jen kamarádi". Řekl jsem ztěží, ale aspoň mě už nemusí trápit výčitky svědomí, že kdybych nebyl vázaný s Mil mohl bych být s…


Víš, jak moc to bolí? Možná jednou… 7.díl

23. května 2010 v 17:32 | _M.i.m.i_ |  Víš, jak moc to bolí? Možná jednou...
Víš, jak moc to bolí? Možná jednou…
7.díl

V předchozím díle: Vypadal tak roztomile. Podala jsem mu ruku, on mě však stáhl na zem za sebou. Dopadlo to tak, že Nick ležel pode mnou. Chvíli bylo úplné ticho…dívali jsme se vzájemně do očí. Jeho kukadla byla tak upřímná. Celé mé tělo se třáslo. Ne zimou, ale vzrušením. Byli jsme si tak blízko, cítila jsem, jak mu buší srdíčko. Byla jsem na tom podobně…


When I look at you - 6.díl

23. května 2010 v 17:30 | _M.i.m.i_ |  When I look at you
g

V předchozím díle: ,,Oh, tak sorry, nechám tě být", teď už také naštvaně odvětím a prásknu dveřmi.
Proč na mě řve? Vždyť jsem se jí omluvil. Myslel jsem, že bude v pohodě! Kdežto, je to nejnepříjemnější holka, se kterou jsem kdy mluvil! Škoda, že se mi tolik líbí…


Joooooooooooooo............

22. května 2010 v 16:45 | _M.i.m.i_ |  ja a Blog
Jooooooooooooooooooo....lidi jdem do finále v hokeji....jooooooooooooo....divali jste se?Upe jooooooooooo

Nečekaná Kontrola Affs...(22.5.-22.6)

22. května 2010 v 10:22 | _M.i.m.i_ |  ja a Blog
Ahojda máme tu nečekanou kontrolu affs.Můžou se tu zapsat i ti kteří ještě Sb nejsou. Do komentářu napište:
 1. Přezdívku
 2. Blog
 3. Si affs nebo ne?
Máte na to měsíc...Tak se zapisujte.....

Opět spolu? 2díl

22. května 2010 v 0:12 | _M.i.m.i_ |  Jednodilné Ffky
Tak a máme tu další díl.....Please koments...:


No teď jsem se musela rozhodnout.Jít tam jenom v ručníku a nebo být tady a zavolat Nicka jestli by mi nepřinesl pyžamo a byla bych taky jenom v ručníku...Hm....asi tam zajdu přece mě už Nick viděl několikrát v ručníku...Vylezla jsem z vany utřela se, zabalila do ručníku a šlo do pokoje. Nick jen seděl na posteli a sledoval nějáký zápas. Došla jsem ke skříni a div sa na mě nevyvalily haldy hadrů...Asi budu potřebovat další skříň...Nick se jen Potichu zasmál."NEsměj se."řekl jsem a spražila ho pohledem."Sorry." řekl a nahodil úsměv. Radši jsem to ignorovala a vzali se jednu noční košilku, kalhotky a šla do koupelky. Tam jsem se převlíkla učesala a šlo zpátky do pokoje. LEhla jsem si vedle Nicka sledovala ten zápas.Hokej.

Pochop to prosím... 2 díl.

18. května 2010 v 13:56 | _M.i.m.i_ |  Jednodilné Ffky
Tak a máme tu další díl:

Museli jsme si z radosti plácnout. Vyšli jsme z lesa a já se najednou zarazila"Kluci běžte já vás doženu."řekla jsem páč jsme uviděla Joe jak jde se sklopenou hlavou  a v jedné ruce má nůž nebo něco takového a drží to u zápěstí druhé ruky."Jasně Alex."řekl Collin a s ostatními šli dál. Šla jsem pomalu naproti Joea.Zastavila jsem se předním a chytla jeho ruku ve které měl ten nůž.

Nemá to cenu....

16. května 2010 v 14:46 | _M.i.m.i_ |  ja a Blog
Ahoj....asi mozná už trochu chápete podle nadpisu proč píšu...Tenhle blog už fakt nemá cenu.Skoro nikdo nenapíše komentář.Chodítetu tojo ale komentáře by jste normálně napsat taky mohli.Takže teď budu asi uvažovat co s tímhle blogem dál.Jestli s tím skončit a nebo ne.Ale pokud neskončím tak bych potřebovala asi spoluadmina le nikdo se do toho jaksi nehrne i když jsem dala přihlášku.Zatím čau a někdy napíšu jak jsem se rozhodla

Ahoj....

14. května 2010 v 22:33 | _M.i.m.i_ |  ja a Blog
Ahojky lidi jak se máte??Já upe bombově sice jsem unavená ale to neva...Jinač mám tu pro vás jednu nabídku.Nechtěl by se stát někdo spoluadminku blogu???Jestli jo tak musíte dodržovat tyhle pravidla:
 1. Mít skušenost s blogem.
 2. Umět grafiku
 3. Nesmět shazovat jiné blogy jménem tohoto  blogu
 4. A přidávat i někdy přes týden
 5. Mít rád/a Jonas Brothers nebo Selenu Gomez

No to je asi vše.Do komentářů když tak (pokud se někdo přihlásí) napište:
 1. Přezdívka
 2. Vek
 3.  Icq
 4. Adresu tvého blogu
Tak doufám že se nekdo přihlásí .Zatím čao....

Lion King-Hula Hula(aneb miluju FB)

11. května 2010 v 19:08 | _M.i.m.i_ |  Jonas Brothers
Heeej to jako nejvíc upe super sestříhané...Moc super nej ten konec no sami jukejte a každý povině komentář :

Přátelství nebo láska? 7.díl

10. května 2010 v 18:00 | L.u.L.u. |  Přátelství nebo láska
Přátelství nebo láska?
7.díl

Později-v kině

Miley
Už jsme tu celkem dlouho a Nick se ještě o nic nepokusil a to mne začíná vážně štvát. Za chvíli se tam objeví scéna, kdy se Titanic potopí. Už je to tu. Pootočím se od Nicka, kápnu si trochu kapek vody ze svého pití do očí, a přetočím se na Nicka. Jakmile mne uvidí, také se mu zalesknou oči, a jak jsem čekala, stiskne mi ruku. Cože?! Jenom stiskne?! Já myslela, že mne obejme. Musím vzít iniciativu do svých rukou. Když se ke mne nepřitiskl on, udělám to já. Cítím, jak se pod mým dotekem zachvěl a v tu chvíli se od něj odtrhnu a políbím ho. Jen se začervená, a nic neřekne-oddálí se, začne nepřítomně koukat na plátno.
Stejně to už nezachrání, říkám si. Můj kamarád-novinář, doufám, že stihl nenápadně pořídit pár foteček, když jsem mu za to zaplatila nemalý peníz. Zítra vše bude na předních stranách časopisů, a lidi nás budou zase spojovat, že jsme pár, a ta holka konečně pochopí,že Nicki je můj a nikoho jiného.
Jo, jsem to ale mrcha!!(pardoon vám, kteří máte Miley rádi….xD)

Nick
Popravdě, ten film se mi moc nelíbí. Ne, že by byl špatně natočený a obsazení herců nebylo úžasné, ale má to jeden háček. Pořád čekám na ten moment, kdy se Rose s Jackem naposledy rozloučí…mé svědomí mi začíná říkat, že toho Miley využije.
Nevím, proč jsem s ní sem šel. Ano, v tu dobu jsem chtěl zapomenout na Lucy, a teď už ani nevím, proč. Možná jsem čekal, že by mne podvedla a různý blbosti. Ale vždyť ji neznám. Nemůžeme soudit člověka, když neznáme jeho povahu. A právě Mileinu znám až moc dobře. Čekal jsem to. Po tvářích jí začaly stékat slzy. V té chvíli mi ji nebylo ani nijak líto. Uvědomil jsem si, co mi udělala, když jsme spolu ještě chodili. Vzal jsem ji za ruku. Najednou mě obejmula a políbila. Byl jsem v rozpacích, protože říct jí na rovinu, že jsem si to mezitím rozmyslel, a že jí nechci, ta zpráva by ji asi nepotěšila a určitě by mi tu udělala divadlo. Tak jsem nic neříkal a díval se zase na plátno.

Lucka
Musím Nicka vytěsnat ze své paměti. Zavzpomínám, jak mi bylo v mé rodné zemi. Tam někde jsou moji kamarádi, hlavně Terka. Už dlouho jsem jí nezavolala, určitě má starost. Vyťukám její číslo, a protože teta má celkem slušný příjem a dává mi i velmi přijatelné kapesné, mám proto dostatečný kredit na zavolání do Čr…
Terka to zvedne ihned a zavalí mne různými otázkami. Na všechny jí s trpělivostí odpovím, a pak si jí začnu vylévat srdíčko. Poté hovor ukončím.
Uvědomím si, jak jsem byla úplně odvařená ze skupiny Jonas brothers. Vytáhnu si kytaru, kterou jsem si koupila těsně před odjezdem a jdu dolů za tetou poprosit ji, jestli by mně nedávala hodiny kytary. Dříve na kytaru totiž hrála, a já bych se to ráda naučila. Se zpíváním problém nemám, měli jsme dokonce v mojí vlasti takovou malou školní skupinu, ale vystupovali jsme jen na různých malých akcích. Takže bych řekla, že ve zpěvu jsem dobrá, hodně dobrá.
Teta mi vše odsouhlasí, ale začneme až zítra, protože se musím jít učit. Nechci zameškávat školu, zvlášť, když mám tak dobré známky. Ještě jsem se nerozhodla, co budu v budoucnu dělat, ale chci takovou práci, aby mě bavila. Chci být zpěvačkou. Vím, že je to sen, který se hodně lidem nesplní, ale já doufám, že budu výjimka….

Víš, jak moc to bolí? Možná jednou… 6.díl

10. května 2010 v 12:00 | L.u.L.u. |  Víš, jak moc to bolí? Možná jednou...
Víš, jak moc to bolí? Možná jednou…
6.díl

V předchozím díle: Jsem popová hvězda, to by bylo, kdyby nevěděli, kdo jsem.
Myslím si, že každý tam bude jak se říká za sebe. Nevím, jaký je tam kolektiv, ale chtěl
bych mít klid. Třeba jenom celý den blbnout ve vodě, procházet se po lese v ruku v ruce s … Van…

--o pár dní později--


When I look at you - 5.díl

10. května 2010 v 7:46 | Katy and L.u.L.u. |  When I look at you
g
V předchozím díle: ,,Já ale umím chodit", ohradím se.
,,Já vím, ale bolí tě to", domlouvá mi.
,,Ale ne tak, že bych nemohla sama chodit", nechápavě zakroutím hlavou.
,,Třeba tě jen prostě chci nést…", šeptne Nick a odnáší mě ke dveřím.

Lucy
Nick mě zvedne za země a nese ven ke svému autu. I když by se mohlo zdát, že jsem odmlouvala..mé srdíčko plesalo radostí.