Nedopusťte, aby malá hádka zničila velké přátelství.  
Dalajláma

První kolo Sonc -Hlasuj...
Nečekaná kontrola Affs a mozný nový zápis-Tady
                                                                                    

                                                             


Duben 2010

Touha dělá divy.

23. dubna 2010 v 23:13 | _M.i.m.i_ |  Jednodilné Ffky
Ahojky lidičky mám tu pro vás moji první jednodílnou ffku snad se vám bude líbit....:

"Josephe!! Už zase přetáčíš to co říkám...!!!" hádám se s mým přítelem Joem už něják 5 min."No a?? Ty se zase chováš jak děvka..Co je na tom??" řekl s uplným klidem v hlase..Teď mě totálně nasral a vlepila jsem mu facku."Já žádná děvka nejsem a to že se jen usměju na číšníka a nebo na něj jen mrknu tak to nic neznamená.Přece víš že tě miluju."" JO?? TAk proč se tak chováš..."řekne tře si místo na tváři kde schytl facku "Co je ti do toho.."

takhle vypada Nick Jonas když vás chce zabít pohledem

17. dubna 2010 v 23:45 | _M.i.m.i_ |  Jonas Brothers
Ano ano už podle nádpisu víte o co go (vic celý článek)

Ahoj....

10. dubna 2010 v 22:49 | _M.i.m.i_ |  ja a Blog
Ahojky lidišky...Jak se mate ??ja dobre ...JInač mám new sbenko Maggie a její blog je zde
a mám tu i pro ni diplom doufám že se líbí..
www.marisha.blogcz
Idu možná se ještě ozvu....

Omg...užasný ten kluk

3. dubna 2010 v 23:08 | _M.i.m.i_ |  Jonas Brothers
JAkože JOe semnou v posledni době dělá divy se jukněte na tu fotku sice strší ale ....no proste oh my goooood

Ahoj aneb debilní nadpisy....

3. dubna 2010 v 22:10 | _M.i.m.i_ |  ja a Blog
Ahojky lidi...! Jakpak se máte???? Ja suprove no akorát mě štve ten zásek ve psaní ffky ale jenom v tehler nvm jak začííít do prkna.JInac se chcu zeptat nechce nekdo psat se mnou ffku????::D:D:D:Dpapapapa

When I look at you - 4.díl

3. dubna 2010 v 20:00 | Katy and L.u.L.u. |  When I look at you
g

V předchozím díle: Nikdy jsem si nemyslela, že budu znát Nicka Jonase "osobně". S KaTy jsme už potkali mnoho hvězd, není se ani čemu divit, když její bratr je známá celebrita. Ale, že bych se s nějakou znala více…Já jsem ale trhlá! Proč říkám více?! Vždyť se ani s Nickem neznám. Jen jsme spolu prohodili pár slov, a viděl mě po ránu…to ještě nic neznamená.

,,Cink, cink," zařinčí domovní zvonek.
,,To je Peter, soused, mám mu jít pomoct s něčím ohledně počítače", zvedne se Liam a odejde ke dveřím.
,,Skočím si na WC", řekne Joe.
,,Jo, běž támhle vlevo, druhý dveře", zakřičí Liam ode dveří.
,,Dík", podotkne.

Nick
A jsem tu sám. Liam kecá s kámošem a Joe má nejspíš prostatu. Uchichtnu se. Poslední dobou totiž chodí pořád na záchod. Když jsem se mu o tom jednou opatrně zmínil, naštval se, řekl, že není ještě starý a několik minut se mnou nemluvil. Což u něho je to něco asi jako týden.
Napiji se kávy, kterou nám udělal bratr KaTy. Sakra, zakleji v duchu. Spadl mi mobil na podlahu, doufám, že je ok. Sehnu se, ale nedosáhnu na něj. Musím vlézt pod stůl, sice mi je to trapné, ale když tu nikdo není…

Lucy
V koupelně se namaluji, pak si obleču krátké kraťásky, top na ramínka, svážu si vlasy a jdu dolů.
,,Lucy, prosím, vezmi ten hrnek na stole, mám ho tu od včerejška, díky."Polohlasem broukne KaTy.
,,Vezmu."Svolím ochotně.

Když scházím schody, nikoho už v kuchyni nevidím. Posmutním, chtěla jsem ještě omrknout Nicka. Dala jsem si záležet na zevnějšku, jak se zdá, bylo to zbytečné.
"Ááá", zařvu a už se kácím k zemi. Mezitím se stihnu chytnout …Nickovi ruky! Hrnek se rozbije, střepy se válí po podlaze stejně jako já..a Nick.
,,Jejda, promiň, neviděl jsem tě přicházet", začne se omlouvat.
,,Jo?! A já si nemyslela, že bys mohl být pod stolem", podotknu s výsměškem v hlase .
,,Spadnul mi tam mobil…", nejistě dodá a posadí se na studené zemi.
Zkouším se postavit na nohy, ale nejspíše mám střep zapíchlý v prstě. Tudíž se skácím přímo na Nicka. Hlavu mám v jeho klíně, ruce na jeho stehnech a nohy..ani už nevím kde. Momentální situaci zvládám celkem dobře. Jen jsem trochu rozhozená, nervózní, zahanbená...
,,Jak to mám chápat?"Ďábelsky se mu zableskne v očích.
,,Třeba tak, že mám něco v noze", bolestivě syknu.
,,Fakt? Ukaž mi to, kouknu se. No jo, máš tam střep. Zavezu tě do nemocnice", starostlivě si prohlíží mé chodidlo.
,,Ale ne, to nic není", přemáhám se, přestože to bolí jako čert.
,,Neodmlouvej! Zavinil jsem ti to, takže se o tebe musím postarat", autoritativně řekne.
,,Když to musí být..", pípnu nejistě.
Zvedne mě do náruče. ,,Eh, co to děláš?"Překvapeně se na něj otočím.
,,No, co bys asi řekla? Ponesu tě", usměje se.
,,Já ale umím chodit", ohradím se.
,,Já vím, ale bolí tě to", domlouvá mi.
,,Ale ne tak, že bych nemohla sama chodit", nechápavě zakroutím hlavou.
,,Třeba tě jen prostě chci nést…", šeptne Nick a odnáší mě ke dveřím.

Víš, jak moc to bolí? Možná jednou… 5.díl

3. dubna 2010 v 9:00 | L.u.L.u. |  Víš, jak moc to bolí? Možná jednou...
Víš, jak moc to bolí?
5.díl

V předchozím díle: Van? A to mám jít domů takhle?" Zeptám se jí. ,,No Nicku, myslíš, že jsem na tom lépe? Mám na sobě tvoje oblečení, přes které mi prosakuje spodní prádlo, to asi půjde také špatně vysvětlit.
,,Ehm, ehm, nechci vás rušit v ….v…co to děláte? To se k ničemu ani přirovnat nedá" Zkoumá si nás Joe, který právě přišel. ,,Myslím, že ti brácho donesu nějaké oblečení, jinak by tě mamka asi vystřelila z toho, co ti zbylo. Z trenek. A to bych doopravdy vidět nechtěl."Podotkl Joe a odešel splnit svůj slib.

Van
Z Joeovi hlášky jsem fakt nemohla. Začala jsem se hrozně smát, až mi tekly slzy. Ona totiž představa, jak Nicka jeho máma …no…sundává mu to poslední, co na něm zbylo…je k smíchu. A nebo taky k pláči. Ovšem, mne to přišlo jako legrace.
Nicki se na mne jen koukal, všimla jsem si, že mu začíná rudnou obličej. No jo, celý on.
To jsem však netušila, co má následovat za mé projevení emocí. Nick mě popadl do náruče, položil na trávu a začal lechtat. Né, Nicku…prosíím…nech toho…já už se smát nebudu…!"Prosila jsem ho. Jeho šibalský a hlavně vítězný úsměv nešlo přehlédnout.


Nick
Van si ze mne dělá normální srandu? To tak nesmím nechat. Povalil jsem ji a začal škádlit. Vím, že je hrozně lechtivá, využil jsem této její vlastnosti.
Pak mně Joe donesl oblečení, a Van se chystala k odchodu. Nabídl jsem jí doprovod, ale odmítla. Bojím se o ni. Ano, mám strach. Vím, že se jí nic stát nemůže, bydlí kousek. Prostě jsem se musel nenápadně vypravit za ní, abych se ujistil, že se jí nic zlého nestane. Uvědomil jsem si, že není tak psychicky vyrovnaná, jak se na první pohled zdá. Přesvědčil jsem se o tom na pláži, když se rozplakala. Byla tak křehká….proto si ji musím ohlídat, aby jí někdo neublížil.

Van
Celou cestu domů jsem měla zvláštní pocit, že mě někdo sleduje. Za rohem, když jsem se nenápadně otočila, jsem si všimla, že ten "úchyl" je Nick. Ha, ha - napadlo mě. Proč mě sleduje? Snad si nemyslí, že nedojdu sama domů?! Schovala jsem se za keř, abych na něj mohla vybafnout. Ve chvíli jeho nepozornosti jsem na něj vybafla. On se jen lekl a skončil na zadku na druhé straně chodníku. To se zase povedlo, pomyslela jsem si. Tentokrát jsem ho na švestkách nachytala já. Hurá, aspoň někdy mám převahu. Začala jsem ho tam kárat jako malého kluka. Proč za mnou sakra šel?! Já se o sebe postarat umím! Ledaže by...ne....na to nechci ani pomyslet. Rozhodla jsem se, a na tom nehodlám nic měnit. Alespoň dočasně. Jednou možná...i když to se určitě nestane. Jsme jen kámoši (podotýkám, že velmi dobří)- tak to zůstane i nadále.

Nick
Fuj, já jsem se ji lekl. Najednou mi zmizela, a pak jsem se válel na zemi. Musím uznat, dostala mne. Ze země je na ni také krásný pohled...já jsem se do ní...,,Nicku! Proč to jako děláš? Tys mne sledoval?" Zařve na mne. ,,No Van, já...promiň....víš, chtěl jsem se jen zeptat, s kým budu spát ...teda...myslím, že budeme spát spolu...teda...ne spolu jako spolu...ale spolu jako...víš ne.? No, možná nevíš, ale já to vím...a...nemyslím určitě tamto, co si myslíš momentálně ty. I když na to jsem taky myslel......tedaa...ne že bych na to myslel nebo si to představoval..." Zakoktával jsem se. To jsem se před ní zase předvedl. Doufám, že mě nemá za úchyla, který si představuje různý....věci...a...sakra, vyhodila mě úplně z role!

Přátelství nebo láska? 6.díl

2. dubna 2010 v 22:14 | L.u.L.u. |  Přátelství nebo láska
Nick
Už jsem doma z nemocnice. Za chvíli se mám stavit pro Miley k nim domů a vyrazíme do města…říkala, že vybere nějakej film, snad to bude akční a ne žádná slaďárna…

Miley
Tak, ještě si vyčesat vlasy, navonět se a může Nick přijít. Zamluvila jsem nám lístky na Titanic, sice už to nejspíš viděl a já taky, ale je to ten nejlepší film, na který s ním můžu jít, protože, budu muset předstírat, že brečím, a on mě jako správný "kamarád" určitě obejme. Mám už vše naplánované. Někdo zvoní, seběhnu rychlostí blesku dolů, vezmu si kabelku a můžeme vyrazit.