Nedopusťte, aby malá hádka zničila velké přátelství.  
Dalajláma

První kolo Sonc -Hlasuj...
Nečekaná kontrola Affs a mozný nový zápis-Tady
                                                                                    

                                                             


Víš, jak moc to bolí? Možná jednou… - 4.díl

16. března 2010 v 9:00 | L.u.L.u. |  Víš, jak moc to bolí? Možná jednou...
V předchozím díle: Chytl jsem si ji za pas, dám ji za vyučenou. Ať se snaží dostat se z mých spárů. Zjevně jí to dělalo problém. Přeci jenom jsem silnější než ona. Po chvíli to vzdala. Začala se ke mne přibližovat. Naše mokrá těla byla na sobě nalepena. Cítil jsem zvláštní pocit. Chtěl jsem jí políbit, chtěl! Ale nechci zničit naše přátelství. Co když to pak nebude fungovat? Nýbrž svojí vášeň jsem na uzdě udržet nemohl…

Van
Co to sakra dělám? Přestaň, přestaň. Napovídalo mi moje svědomí. Vždyť Nick je tvůj kamarád. Známá pop rocková hvězda, nikdy by to nevyšlo. Říkal mi mozek. Ale srdci poručit nejde. Pomalinku jsem se k němu přibližovala, centimetr po centimetru (ne-li milimetru).

Čekala jsem, že uhne, odvrátí tvář, poodejde, ale on nic. Jako by přimrzl. Možná si to taky v duchu přál, jako já. Cítila jsem jak se jeho ruce posunují níž a níž. Tělem mi projela vlna vzrušení. Už jsme od sebe byli jen malý kousek, stačila by chvililinka, abychom se políbili….když v tom….,,Nicku, pojďte už s Van, je zima! Prosím vás, co to děláte v tom bazénu?! Vždyť budete nemocní! Ale honem pojďte domů na něco teplého. Mám to s vámi ale starosti." Zakřičela na nás Denise, Nickova máma. Rychle jsem se odtrhnula, snad neviděla, jak moc blízko jsme. Nick se na mne koukl, z jeho pohledu nic nešlo vyčíst. Nejspíše v nich měl zmatek, stejně jako já. Co se to se mnou děje? Od doby, co se známe jsem nikdy nepřemýšlela, že bych s Nickim mohla něco mít, až ..posledních pár dní na to myslím neustále. Což nevěstí nic dobrého.

Nick
Její tělo bylo tak hebké, teplé, cítil jsem, jak se chvěje, její tlukot srdce, zrychlený dech. Říkal jsem si, už aby mě políbila. Nemohl jsem se hnout, jako bych byl přikovaný na místě, a jen toužil po jejích měkkých rtech. Ochutnat je, ovšem jako správný kamarád bych to neměl dělat. Pusa na tvář je OK, to je normální, ale tohle..Pomalu jsem svoje ruce sunul z jejího útlého pasu na krásně vytvarovaný zadeček. Byla to ta nejhezčí chvíle, kterou jsem kdy zažil. Nesčetněkrát lepší pocit, než když zpíváte před vyprodanou halou. To jsem znal nazpaměť. Ale tohle, tohle bylo něco nového, nepoznaného. Líbat svoji kamarádku, prostě zakázané ovoce. Začínal jsem zřetelně cítit její dech na mých rtech, když v tom na nás moje máma zakřičela, abychom vylezli z té vody, a šli se domů převléknout!! Najednou mé vzrušení opadlo. Van se ode mě rychle oddálila, snad doufala, že nás mám v té tmě neviděla. Chvíli jsme se na sebe jenom tak koukali, ani jeden nevěděli, jak začít mluvit. Mluvit o tom, co se před chvílí stalo. Jindy si máme spolu říct spousty věcí, ale teď ani jeden nebyl schopný slova.

Van poprosila, ať se otočím, aby mohla vylézt. Stejně bych ji neviděl, protože byla tma…ale chtěla prolomit to neúprosné ticho. Vyhověl jsem jí a také jsem vyšel z bazénu. Když v tom si uvědomila, že má stále mokré oblečení, tudíž si ho na sebe nemůže dát. Samozřejmě jsem jí nabídnul svoje. Mlčky přijala. Vypadal v tom opravdu úžasně. Kdežto, teď jsem neměl zase na sebe nic já.

,,Van? A to mám jít domů takhle?" Zeptám se jí. ,,No Nicku, myslíš, že jsem na tom lépe? Mám na sobě tvoje oblečení, přes které mi prosakuje spodní prádlo, to asi půjde také špatně vysvětlit.
,,Ehm, ehm, nechci vás rušit v ….v…co to děláte? To se k ničemu ani přirovnat nedá" Zkoumá si nás Joe, který právě přišel. ,,Myslím, že ti brácho donesu nějaké oblečení, jinak by tě mamka asi vystřelila z toho, co ti zbylo. Z trenek. A to bych doopravdy vidět nechtěl."Podotkl Joe a odešel splnit svůj slib.
<!--//--><![CDATA[//><!-- var pp_gemius_identifier = new String('zPblFGtzyaQ9WqtbMJigPeTS31kdP3tABsfndjE4k5v.87'); //--><!]]>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama