Nedopusťte, aby malá hádka zničila velké přátelství.  
Dalajláma

První kolo Sonc -Hlasuj...
Nečekaná kontrola Affs a mozný nový zápis-Tady
                                                                                    

                                                             


Březen 2010

We and Jonas Brothers 0.7

20. března 2010 v 22:55 | _M.i.m.i_ |  We and Jonas Brothers
Ahojky lidi tak dávám další dílek:

Joe: Měl jsem krááásnej sen.Byl jsem s Mary na pláži.Všechno bylo tak romantické.Západ Slunce, příliv a šlo slyšet jen ptáky ve vzduchu a šumění vln.Sedli jsme si pod palmu kde jsme před mou nehodou sedávali a povídali si.Seděla na mě a můj kamarád už o sobě dával dosti vědět a Mary ta jen provokovala.Co chvíli jsme se líbali a zase si povídali.Takhle se to střídalo.Vypadala úžasně na sobě, měla jen kraťásky a tílko.Slunce ,které zapadalo ji osvětlovalo polovinu tváře.Vypadala jako anděl.Pak mě chytla za krk a začala mě zase líbat sjela na můj krk a začalo ho....olizovat?Rychle jsem se probudil a zjistil že ten dotyčný kdo mi olizuje krk je Elvis.Hned jsem ho odehnal a uslyšel ode dveří hlasitý smích. Otočil jsem se a uvidel Nicka a Frankieho ja se tam řechtaj."Vy já vás zabiju." zavrčel jsem na ně."Hodnej Elvis."pochválil Nick svého psa.Vyskočil jsem z postele utíkal za nimi jen jsem seběhl dolů tak jsem dostal zdupa od mamky."Josephe Adame Jonasi kolikrát jsem vám říkala neběhejte po schodech a než příjdete dolů tak se převlečte a umyjte se. Aty Nicholasi neměl bys už být dávno na cestě do školy i s Frankiem???"zeptala se mamka Nicka a já se mezi tím vypařil k sobě do pokeje převlík jsem se a šel se umýt .Pořádně jsem si vydrhl Krk abych ty sliny dostal pryč."tohle si Nick vypije."řekl jsem si potichu a šel se nasnídat.

Ramona And Beezus official trailer

18. března 2010 v 16:23 | _M.i.m.i_ |  Selena Gomez
Jop je tu novy trailer upe mooooc se tesim jukejte

Když je nuda....

18. března 2010 v 11:31 | _M.i.m.i_ |  ja a Blog
Ahojda děcka...Jak se mate??Ja upe bombově neska vubec sem nebyla ve škole(cha cha) ale byla jsem u zubařky ale pohoda jinač ted jsem dodělala jeden blendtak vam ho sem dam ale upe se mi líbí je se Selenou tak napište jak se vám líbí(klik na celý článek)

When I look at you - 3.díl

16. března 2010 v 15:39 | Katy and L.u.L.u. |  When I look at you
V předchozím díle: ,,Sakra, proč jsi mi to neřekl dřív! Musím se jít převléct do něčeho hezčího!"Vyběhnu nahoru do svého pokoje a přemýšlím, co si na sebe vzít.
,,Nicku, hoď sebou!"Křikne Joe.
Po pár minutách si nakonec vyberu červenou košili, černé rifle a bílé conversky. ,,Už jdu."Řeknu mu.

Víš, jak moc to bolí? Možná jednou… - 4.díl

16. března 2010 v 9:00 | L.u.L.u. |  Víš, jak moc to bolí? Možná jednou...
V předchozím díle: Chytl jsem si ji za pas, dám ji za vyučenou. Ať se snaží dostat se z mých spárů. Zjevně jí to dělalo problém. Přeci jenom jsem silnější než ona. Po chvíli to vzdala. Začala se ke mne přibližovat. Naše mokrá těla byla na sobě nalepena. Cítil jsem zvláštní pocit. Chtěl jsem jí políbit, chtěl! Ale nechci zničit naše přátelství. Co když to pak nebude fungovat? Nýbrž svojí vášeň jsem na uzdě udržet nemohl…

Van
Co to sakra dělám? Přestaň, přestaň. Napovídalo mi moje svědomí. Vždyť Nick je tvůj kamarád. Známá pop rocková hvězda, nikdy by to nevyšlo. Říkal mi mozek. Ale srdci poručit nejde. Pomalinku jsem se k němu přibližovala, centimetr po centimetru (ne-li milimetru).

Přátelství nebo láska? 5.díl

15. března 2010 v 19:19 | L.u.L.u. |  Přátelství nebo láska
Nick
Probudil jsem se v nemocničním pokoji. Na sobě jsem měl různý hadičky a…v tom jsem si všiml! Jí! Bez které jsou mé noci plné snů! Krásně spala, jako andílek. Bál jsem se, že kdybych se pohnul, roztála by se mi. Ale nejspíš se mi to jen zdá.
Pomalu si začnu vybavovat ten koncert. No jasně, to bude tou zmrzkou! Tak přece to není sen, i když, není možné, aby tu má vyvolená byla…se mnou…v nemocnici…a tak krásně spinkala…

THE TWILIGHT SAGA: ECLIPSE - Trailer

12. března 2010 v 20:44 | _M.i.m.i_ |  Videa
Oficiální trailer k Zatmění

JInač knížka Zatmění je upe bombová

FAkt na h*vno

12. března 2010 v 19:53 | _M.i.m.i_ |  ja a Blog
Hoj jakože jsem lidi naštvana...Jakože já tu dávam ffky atd...(jasně že ne tak často ale dávam) a žádný komentář???To fakt nasere.Poslední komentář byl před 5 dni??To tak nejde.Jinač neska přidam možná další díly ffek ale nevim to na 100% talže pokud něco přidám tak chcu u každého vidět komentář hodně potěší.Díky za pochopení.Zatím pa

When I look at you - 2.díl

9. března 2010 v 19:05 | L.u.L.u. and KaTy |  When I look at you

V předchozím díle: ,,Tak jsem si všiml, že se KaTy Joeovi líbí."Podotkne Nick.
,,Fakt? Řekla bych, že má smůlu."Věcně se zasměji.
,,Proč myslíš?"Povytáhne obočí Nick.
,,Chceš slyšet pravdu? Nesnáší vše, co se týká vás, Jonasů."Pomalu a srozumitelně mu to vyklopím.
,,Vážně? A ty nás taky nemáš ráda…?"Pootočí hlavu a koukne se na mě.

Lucy
"No…ujdete.."Zalžu.
,,Asi nejsem první celebrita, kterou vidíš, že?"Zeptá se mě.
,,S KaTy není těžké někoho známého potkat…."Pravdivě přikývnu.

,,Lucy, to je ale vůl! Já jsem…."Přiřítí se k nám KaTy a nestačí zírat.
,,Nick?Monotónně odpoví. ,,To je tu jako invaze Jonasů?"Naštvaně broukne.
,,Promiň za bráchu, tak snad ještě někdy!"Zamává nám Nick.

Víš, jak moc to bolí? Možná jednou…-3 díl

9. března 2010 v 14:00 | L.u.l.u. |  Víš, jak moc to bolí? Možná jednou...
V předchozím díle:
Nick
Proč mi to dělá? Proč musí být dokonalá? Proč, proč, proč?!
Stáli jsme u dveří úplně blízko u sebe. Cítil jsem její dech, tlukot srdce, to, jak je nervózní…a to, jak jsem nervózní i já. Vypadalo to, jako kdyby chtěla něco udělat…načež jen řekla:

,,Dobrou noc Nicki. Promiň, že jsem se chovala nemožně. Vzpomněla jsem si na něco." Řeknu mu smutným pohledem do očí.,,Van, řekneš mi na co sis vzpomněla? Víš, že mi můžeš důvěřovat." Uklidním ji. ,,Možná jednou…se to dozvíš…tak zítra…ahoj.." Rozloučím se s N. a pádím do postele. ,,Dobrou Van, hezké sny." Sdělím jí než odjedu.Ahojky....

9. března 2010 v 8:26 | _M.i.m.i_ |  ja a Blog
Ahojda zdravím vás:D. Jak se mate?? No ja jsem ve skole a mame zrovna infosku pak jedem na divadlo a na urad prace?hmm... už je to tak:D:D:D Neska asi nebudu na kompu tak jsem nastavila nejake clanky tak uvidíte ale jedna věc prosím vás pište komenty já to tu nedávam pro srandu králíkům ale pro vás.Děkuju a papa:D......_M.i.m.i_

Přátelství nebo láska 4 díl

9. března 2010 v 8:18 | L.u.l.u. |  Přátelství nebo láska
Přátelství nebo láska
4.díl


Kevin
,,Ahoj, ahoj! Vítáme vás na dnešním koncertu! Moc jsme se na vás těšili, a doufáme, že vy na nás také." Tento večer bude plný hudby, zpívání a všeho kolem! My si to moc užijeme a vy snad také, nemám pravdu?"uvítal jsem fanoušky. Samozřejmě hned začali ječet, pištět a skákat a řvát na nás I LOVE YOU-což jsme už zvyklí. Ale stejně to vždy potěší-vědět, že nás miluje tolik fans, upřesním-fanynek.

Joe
Hned co se Kevin vymáčkl začal dav křičet, volat naše jména a k tomu různý asociace. Třeba jsem slyšel:,, Joei, sundej si to tričko, chci vidět tvoje bicáky, a chci si je pohladit!!Joei!!Miluju tě! A tak podobně…už mě to ale nepřekvapuje. Kam jdem, jsou za námi zástupy lidí žadonící o fotku nebo podpis, a přinejmenším si nás musí ošahat, a to podotýkám všudeJ.Ne, že by to nebylo příjemný, ale kdyby vás někdo viděl na ulici v obležení pořádnejch koček, jak vám šahají kdoví kam a ještě si fotí vaše reakce, asi byste si to neužívali.

When I look at you - 1.díl

8. března 2010 v 14:00 | Katy and L.u.L.u. |  When I look at you

KaTy
,,Já snad nikdy nepochopím ty uječené fanynky Jonas brothers! Co na nich vidí? Jsou hnusní, chovají se ještě hůř a jejich zpěv je horší než houkání sirény!"Začnu nadávat cestou ze školy.
Dnes jsme s Lucy měli opravdu perný den. Trénovali jsme hodně těžkou choreografii, náročné cviky, tudíž toho mám až nad hlavu.

,,Já vím, že je nemáš dvakrát v lásce. Ale mně se prostě líbí, hlavně Nick."Zasní se Lucy.
,,No jo, já ti ho neberu."Mrknu na ni a usměji se. Moje kamarádka Lucy strašně obdivuje Nicka Jonase. Pořád mi o něm básní, proto vím i minutu jeho narození. Jejím snem je zazpívat si s ním. Lucy má opravdu úžasný hlas, přála bych jí to.

,,Nechceš si zajít na nákupy? Potřebovala bych nějaké hezké tričko. Už dlouho jsem si na sebe nic nekoupila. Jen naposledy včera."Spiklenecky mi oznámí.
,,Jasně, ráda."Odpovím. Vím, co pak bude následovat. Zajdeme do cukrárny, do kina…dámské jízdy miluji.

,,Viděla jsi už ten nový film? Jmenuje se…"Nestačím doříct, poněvadž do mě někdo vrazí a rozsypou se mi papíry, které nesu.
,,Ty debile, dávej příště pozor! Srovnávala jsem to snad hodinu! Teď abych začala odznova."Zakřičím na toho blbce.
,,Je-e, promiň, já tě neviděl."Omlouvá se dotyčný. Vždyť to je Joe Jonas! Co si o sobě myslí? Že vše spraví pouhou omluvou?
,,Hele, ty si jako myslíš, že když jsi známá popová hvězda, tak si můžeš dělat co chceš?"Ječím na něj.
,,Ne, omluvil jsem se ti. Moc mě to mrzí. Já…ehm, počkej! Nejsi ty KaTy, ségra Liama Hemswortha?"Udiveně se zeptá.
,,Jsem, ale tobě do toho nic není."Nabručeně odvětím a sehnu se pro papíry.
,,Počkej, pomůžu ti."Mile odpoví Joe.
,,Ne, díky. Nenamáhej se."Sdělím mu s nechutí v hlase.
,,Jsi vždycky tak protivná, KaTy?"Upřeně se na mě podívá.
,,Jo, jsem. Ale jen na lidi, kteří se mi nelíbí, víš?"Vpálím mu do tváře.
,,Já se ti ani trochu nelíbím?"Překvapeně povytáhne obočí. ,,Mám přece svaly, hezké vlasy, umím zpívat…"Pokračoval by dále, ale zastavila jsem ho.
,,No, to jo…tedaa….ne, neumíš zpívat, tvoje vlasy vypadají, jako by sis je týden nemyl.."Zakoktávám se.
,,Takže se ti líbím."Sebejistě řekne.
,,Ne, jak jsi na takovou blbost přišel?"Urychleně odvětím.
,,Před chvílí jsi to řekla."Usměje se.
,,Přeřekla jsem se. Bylo toho dneska na mě prostě moc. Tak se nediv."Naštvaně zabručím a hledím si papírů.

Lucy
,,Já vás nebudu rušit. Zapomněla jsem si něco ve škole.."Nervózně se omluvím a odejdu.
,,Doprovodím tě. Měli bychom je tu nechat samotné."Mrkne ne mě Nick, který vše pozoruje po boku Joea.
,,Jsi hodný."Začervenám se.
,,A jak se vlastně jmenuješ?"Zeptá se mě Nick.
,,Lucy."Tiše brouknu.
,,Pěkné jméno."Usměje se. Dojdeme až na roh ulice.
,,Školu už jsme dávno přešli."Konstatuje s roztomilým pošklebkem Nick.
,,Eh..máš pravdu.."Rozhlídnu se kolem sebe.

,,Tak jsem si všiml, že se KaTy Joeovi líbí."Podotkne Nick.
,,Fakt? Řekla bych, že má smůlu."Věcně se zasměji.
,,Proč myslíš?"Povytáhne obočí Nick.
,,Chceš slyšet pravdu? Nesnáší vše, co se týká vás, Jonasů."Pomalu a srozumitelně mu to vyklopím.
,,Vážně? A ty nás taky nemáš ráda…?"Pootočí hlavu a koukne se na mě.

Víš, jak moc to bolí? Možná jednou…-2 díl

7. března 2010 v 12:00 | L.u.L.u. |  Víš, jak moc to bolí? Možná jednou...
Víš, jak moc to bolí? Možná jednou…
2.díl

V předchozím díle:

,,Van, počkej! Nechtěla by ses jít projít třeba na pláž?" Nesměle se jí zeptám. ,,No jasně! Moc ráda, stejně nemám doma co dělat." Řeknu Nickovi s úsměvem. Nabídne mi rámě jako správný gentleman a už si to štrádujeme k pláži. ,,Je to tu moc hezký, že?"Zeptám se Van, když sedíme už pěknou chvilku na pláži bez jediného slova. ,,Je. A moc. Krásně se tu přemýšlí a vzpomíná. Pamatuješ si ještě na naše první setkání?" Při vyslovení se jen usměji. Bylo to prostě…jak bych jen řekla...překvapující, nesmělé a přece jsme si spolu užili legraci. ,,Na to se nedá zapomenout."Ujistím ji a začnu vyprávět…

,,…Potkali jsme se ve strašidelném domě na pouti. Uvaděč jen řekl: támhleta krásná slečna s chlapcem teď jsou na řadě. Vůbec jsem nevěděl s kým jdu. Byla všude tma, takže jsem ti neviděl do obličeje. Proto jsem se na tebe pořád koukal a snažil jsem se tě poznat, abych věděl, jestli náhodou nejsi kluk( kdyby si tě ten chlap spletl)." Zavzpomínám s šibalským úsměvem. ,,Coože?"Vykulí na mne oči Van. ,,Ty sis mne celou dobu prohlížel, abys zjistil, kdo jsem? Já myslela, že jsi nějakej úchylnej debil, kterej mi furt čumí na prsa!"Zakroutím nevěřícně hlavou.,,No Van! Za koho mne to máš? To já přece nikdy…"Začervenám se. ,,Ale Nicki, znám tě dobře, a myslím, že jsi v tomhle ohledu stejný jako každý kluk. Nadržený jak stáda prasat." Zašeptám. ,,Prasat, proč takové přirovnání? Prasata jsou nadržená?" Podivím se její teorii. ,,No, ehm…to bys nevěřil jak…to víš, když…" Snažím se Nickovi nějak nakecat, že je to pravda, aby mi uvěřil, protože se většinou nemýlím. ,,ÁÁ!Já tě nachytal na švestkách…prý prasata…" Začnu se smát jako o život. Van by fakt měla více prvně myslet, než něco říkat. Ale někdy z ní vyjdou neuvěřitelné věci, které by nikdo nevymyslel. ,,Nicku, dobře, je to blbost, ale třeba k praseti bych tě přirovnat mohla!" Trochu na něj zakřičím, aby mne vůbec slyšel, když se tlemí jak pako. ,,Proč k praseti?" Přestanu se smát. Snad si nemyslí, že smrdím jak prase? Čuchnu si ke košili..,,No, protože když jsme někde spolu, tak si vždycky pokydáš oblečení.." Řeknu mu vítězně. ,,Van, Van. To přece děláš vždycky ty! Takový čuně." Odvětím Van a už je tu zase další vlna smíchu. Válím se po písku, až ho mám i za košilí. Až se konečně pořádně vysměji, otočím se a zjistím, že tam Van není. Snad se na mne nenaštvala! Taková blbost! Ona ví, že jsem si z ní dělal srandu…Nikdy neměla špinavé šaty, zato já vždy…Ale proč odešla? A kde vůbec je? ,,Van,Van, kde jsi?"Volám starostlivě.

Vanessa
Tohle Nick trochu přehnal. Dobře, ne trochu, ale hodně! Já vím, že to byla sranda a je to úplná blbost. Ale právě takováhle maličkost mi připomněla můj domov. Ne Los Angeles, které teď nadevše miluji. Ale místo, ve kterém jsem nebyla šťastná.
Jako malá jsem byla terčem posměchu. Bydlela jsem se svou rodinou v České republice.
Když rodiče viděli, jak se trápím, rozhodli se, že se odstěhujeme někam daleko. Tak daleko, že jsem to nečekala ani v nejlepším snu. Kvůli mně opustili svoje zaměstnání a odjeli jsme do LA. To jim nikdy nezapomenu. Možná si myslíte, že je nesmysl, odjet tisíce kilometrů jen protože si z vás někdo dělá legraci. Ale co jsem prožívala, nebyla obyčejná sranda mých nepřátelů. Dalo by se říci, že mne šikanovali. Schovávali mi věci, ničili mi je, brali mi svačiny a všude mne pomlouvali. Jednou jsem byla dokonce celé vyučování zamčená na záchodcích a nikdo si toho nevšiml. Má trpělivost ale jednou přetekla. Když mi ustřihli mé krásné, dlouhé vlnité vlasy, rodičům nešlo déle zatloukat. Nevěřili mi, že jsem si to udělala sama, abych se podobala nějaké herečce. Všechno jsem vyklopila a spolužáky začalo vyslýchat vedení školy. Měla jsem z toho velké problémy, dalo by se říci, že ještě větší, než měli "obvinění". Ostatně jak to v tomhle státě chodí. Spolužáci vše zatloukali, a hlavně když jsem něco řekla, tak zase oni na to, že jsem to udělala jim já, i když to byla na první pohled nesmírná blbost. Ředitel jim vše uvěřil a já dostala ještě ke všemu důtku. Jen rodina mi věřila, a nechtěla, abych se trápila a proto jsme odjeli někam, kde na to budu moci zapomenout. V LA bydlíme už pár let. Do smrti jim to nezapomenu, protože nikdo nevíte, jak tohle může být hrozné. Zezačátku jsem měla noční můry, chodila k psychologovi, byla jsem na dně. Před rokem jsem se seznámila s Nickem. Jak mi připomněl dnes naše setkání, ano, na pouti.
Zprvu jsem měla ve strašidelném domě velký strach. Bála jsem se ho. Doopravdy jsem si myslela, že je to nějaký úchylný děda, který se mou maličkost chystá nepozorovaně znásilnit. Vím, mám bujnou fantazii. Ale pak jsme spolu začali mluvit a já si oddychla. I když jsem nic ve tmě neviděla, podle jeho hlasu jsem poznala, že to bude nějaký milý kluk. Něco mi ale v hlavě pořád říkalo: neslyšela jsi někde takový hlas? Ano, slyšela…ale kde..? Až jsme vyšli z atrakce, potvrdila jsem si svou teorii. Přede mnou stál Nick Jonas! Jen jsem na něj nevěřícně koukala a kroutila hlavou. Nevěděla jsem co říct. Styděla jsem se za své představy. Ale on byl úžasný, zanedlouho se z nás stali nejlepší kámoši a jsme jimi doteď.
Ale dnes. Dnes mi připomněl mé vzpomínky. Vzpomínky, které jsem nechtěla, aby se někdy vrátily. Stačilo jen, aby to, co jsem řekla, obrátil proti mně a už to tu bylo. Pocit nebezpečí, smutku, trápení…Utekla jsem, aby neviděl, jak mi po tvářích stékají slzy. Běžela jsem co nejrychleji domů, ale Nicki nic nezpozoroval, protože se válel po písku na pláži úplně duchem bez sebe. On se má, vede bezstarostný život. Vše má jednodušší. Netrápí ho myšlenky na dětství. To mu závidím. Nemusí utíkat před něčím dávným.
Ale, měla bych se konečně vzpamatovat. Už je to hodně let, nesmím s tím žít. Moje heslo je: Žij přítomností! Nemysli na minulost, stejně ji nezměníš a budoucnost? Tu si neplánuj, vše se může během několika vteřin podělat!
Z toho plyne, že se hned sbalím a zase utíkám k pláži. Jednala jsem moc neuváženě, snad se Nick nestrachuje, že se mi něco stalo.

Nick
Už ji vidím. Běží směrem ke mně. ,,VAN, copak se stalo? Já jsem něco špatného řekl? Omlouvám se ti.."Vyhrkl jsem to na ní, ale vůbec nevím, za co se jí omlouvám.
Všiml jsem si, že plakala. Čert by se v těch holkách vyznal. Obejmul jsem jí. Jen se ke mně přitulila a já mohl vnímat její vůni vlasů. Krásná květinová, leč svěží vůně. To si budu určitě pamatovat.

Van
Nicki se mi začal omlouvat. Byl tak roztomilý. Objali jsme se. Vnímala jsem jeho vůni. Oh, tak hezky voněl. Toho jsem si nikdy nevšimla. Možná pro to, že jsme si nebyli nikdy tak blízko jako teď. Krásný, elektrizující pocit, s ničím se to nedá srovnat. V břiše mi létalo tisíce motýlků, ale já nevěděla proč. Jsme kamarádi, opakovala jsem si stále. Nemělo by se mi stávat, že na něho myslím, jako kdybychom spolu chodili. Odtrhla jsem se.
Domů jsme šli ruku v ruce. Jako nejlepší přátelé.

Nick
Proč mi to dělá? Proč musí být dokonalá? Proč, proč, proč?!
Stáli jsme u dveří úplně blízko u sebe. Cítil jsem její dech, tlukot srdce, to, jak je nervózní…a to, jak jsem nervózní i já. Vypadalo to, jako kdyby chtěla něco udělat…načež jen řekla:

,,Dobrou noc Nicki. Promiň, že jsem se chovala nemožně. Vzpomněla jsem si na něco." Řeknu mu smutným pohledem do očí.,,Van, řekneš mi na co sis vzpomněla? Víš, že mi můžeš důvěřovat." Uklidním ji. ,,Možná jednou…se to dozvíš…tak zítra…ahoj.." Rozloučím se s N. a pádím do postele. ,,Dobrou Van, hezké sny." Sdělím jí než odjedu.

Přáteství nebo Láska - 3 díl

7. března 2010 v 9:37 | L.u.L.u. |  Přátelství nebo láska

Přátelství nebo láska ?
3. díl


Lucka
Musela jsme se Nickovi po škole omluvit. Takový nesmysly jsem mu do telefonu řekla, že si o mně musí myslet kdo ví co. Najdu si jeho číslo v přijatých hovorech a stisknu ho.

Nick
Pořád mi ta dívka vrtá hlavou. A zvláště ten dnešek. Já jsem asi tak blbej, že jsem nepochopil, co po mně chtěla. A ani nevím, proč mi říkala ,,dobrý den".Achjoo.Já se z ní asi brzy zcvoknu…je to den dva, co jsem se s ní neviděl, a musím na ni myslet celou dobu. A to máme ještě večer koncert.
Někdo mi volá.,,Ano?"oznámím do telefonu.,,Ahoj, tady Lucka, hele Nicku…"nestihle dopovědět, protože jsem na žádný telefony s švihlýma fanynkama neměl momentálně náladu, tak jsem jenom řekl:,,Promiň, teď nemůžu.Dneska koncertujeme, tak se přijď kouknout, a nevolej mi.Čau"ukončil jsem hovor. A začal myslet na svou vílu. Třeba by mi zavolala, aby mi to mohla dovysvětlit, proč si ze mne dělá srandu, že bych měl změnit povolání.

Sexyy Joe...

5. března 2010 v 19:55 | _M.i.m.i_ |  Jonas Brothers
Jakože lidčky tak na tohle videjko sejukněte je super jinač ffka možná ještě neska

moc krasne

1. března 2010 v 22:02 | _M.i.m.i_ |  Jonas Brothers
Ahojky našla jsem jedno video jak Jonasove zpivaji I gotta feeling juknete se rozhodne


We and Jonas Brothers 0,6

1. března 2010 v 21:28 | _M.i.m.i_ |  We and Jonas Brothers
Ahojky dávám další dílek.Teď mám nějak náladu psát a baví mě to tak ať se vám líbí+plsík komenty:

Sešla jsem dolů schody a zrovna procházel Kevin"Ty už jdeš Máji??"zeptal se mě"Jo už musím.""Aha tak ahoj."řekl a objal mě vyšla jsem ven a najednou se proti mě rozběhl...Elvis."Elvisi ahoj."řekla jsem a podrbala ho za ušima koukla jsem se a Nick byl u jejich garáže a jen tak se na mě usmíval."Májí počkej půjdu s tebou."řekl když ke mě došel."Jdeš za Nikčou??.""Jo tak co jak sis popovídala s Joem?"zeptal se a pořád se usmíval."Heh……co se tak směješ.""Já no nic…."řekne"nicku řekni mi to:D:DProsííím."řeknu a udělám psí oči.Zrovna mi přijde Smska od Joea:UŽ TEĎ MI CHYBÍŠ.NECHCEŠ SE VRÁTIT ZPÁTKY?? JOE:-* P.S. KAMARÁD SE UŽ UKLIDNIL☺.Nad tím jsem se musela zasmát.Hned mu odepíšu :NO VRÁTIT SE NECHCI A TAKY MI CHYBÍŠ. P.S. TO JE SUPER ŽE UŽ SE UKLIDNIL:D PAC A PUSU,Odesláno."Já ti to stejně neřeknu páč ty už to víš."řekl Nick
"Cože???Nickouši řekni mi to a můžeš po mě chtít cokoliv.""No dobře je to…no teď ses nad tím zasmála bylo to v té Smsce a chci za to hm….pokud něco mezi tebou a Joem vznikne tak to chcu vědět jako první.No u tebe jako druhý páč to určitě budeš chtít říct nejdřív Nikči."řekl Nick.Jen jsem kývla na souhlas a šla ke dveřím od našeho domu "Pojď dál Nicku."řekla jsem a zavedla Nicka k nikči"Niki máš tu navštěvu."řekla jsem a nikča přišla otevřít když uviděla Nicka hned se rozzářila."díki Máji."řekla mi Nikča a já šla k sobě do pokoje.
Šla jsem se osprchovat i když dost brzo vždyť je teprve půl 8 heh....nevadí.Pak jsem se oblíkla do pyžama pustila telku a lehla si na postel.Přepla jsem televizi na Disney kde zrovna hrál seriál J.O.N.A.S-Historky z hasičské zbrojnice a jako totalně jsem u toho chcípala smichy.Vzala jsem si Notebooka přihlásila se na icq a napsal mi DJ Danger
DJ Danger:Ahojky
Májuška*YAHOO*: Ahojda jakpak se máš?
DJ Danger:Jo super ty?
Májuška*YAHOO*:Jo úžasně a jak se má kamarád?:D:D
DJ Danger:Hej musíš mi to připomínat ale jinač je v pohodě.:D
Májuška*YAHOO*:Jo musím ti to připommínat páč mě o baví.
DJ Danger:Mě spíš baví co bylo u mě v pokoji
Májuška*YAHOO*:Myslíš ten pokec co jsme měli?
DJ Danger:Ne to potom
Májuška*YAHOO*:Můj odchod
DJ Danger:No skoro.Loučení
Májuška*YAHOO*:Jó loučení:Da tvůj kamarád:D
DJ Danger:Hej neopakuj to furt
Pak jsme si s Joem psali etě něják hodinku když už jsem chtěla jít spát.Vypla jsem Note šla se napít a u dveřím jsem viděla Nicka jak se Loučí s Nikčou.Hm.... Velice zajímavé.Heh....radši jsem šla o pokoje.Lehla jsem si a hned mi přišla Smska...od Joea:DOBROU PRINCEZNO KRÁSNĚ SE VYSPI. JOE:-* Hned jsem mu odepsala:TY TAKY PRINCI TĚŠÍM SE NA DALŠÍ SETKÁNÍ S TEBOU A TVÝM KAMARÁDEMMÁJA.Odložila jsem mobil na noční stolek a otočila se k oknu.Pořád jsem cítila jeho rty na těch mých.Tak jemné, tak krásně teplé.Ach potřebuji jeho polibky.Zavřela jsem oči a hned viděla jeho tvář.
Z pohledu Joea:Pořád na ni musím myslet.Je tak krásná, usměvavá, roztomilá.Já se zabouchl. Jen co si přečtu její odpověď hned vidím její úsměv jak to psala.Ale můj Kamarád mi to opravdu pokazil.Jenomže když ji políbím už chce ven.Ufiknout ho nebo radši ne nechcu cítit bolest když jsem teď šťastný.Zítra musím na pláž.Sešel jsem dolů do kuchyně kde byla ještě máma s tatou."Ahoj."pozdravil jsem je "Ahoj zlato."Řekla mamka a políbila mě na tvář."Ahoj Joe."řekne táta a něco čte...Zase..."Joe byla tu dneska ta tvoje kamarádka."zeptá se mamka."Jo byla tu."odpovím."A popovídali jste si pěkně?"zeptá se dál mamka ."Deniss nevyzvídej."řekne táta ale mamka po něm švihne utěrkoujen se tomu zasměju"Jo popovídali jsme si."řeknu.Ihned si vzpomenu jak mě pozorovala když jsem jí hrál.Vypadala tak krásně.Z mého přmýšlení mě vytrhla až táta "Joe, synku jdi už spát.".Šel jsem došel jsem do pokoje a koukl se na mobil asi už spí.Zalehl jsem do postele a vzpomínal na Mary na její rty.Chutnaly po třešních. Kéžbych ji tu měl u sebe.Z celého toho přemýšlení jsem usnul. POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

Potřebuju Hlas

1. března 2010 v 19:37 | _M.i.m.i_ |  ja a Blog
Ahojky lidičky mám navás prosbu hlasněte pro mě TADY jsem tam s Taylorem Lautnerem moc děkujiii.Jinač ffka neska možná zase přibyde mám teď na to náladu:D a prosííím hlasky

When I look at you - úvod 2

1. března 2010 v 10:21 | Katy and L.u.L.u. |  When I look at you
Hlavní postavy: Joe Jonas (20let)
Nick Jonas (17let)
KaTy Hemsworth- sestra známého herce Liama Hemswortha, která nemůže vystát vše, co se týče Jonas brothers. (16let)
Lucy Wills- nejlepší kamarádka KaTy, znají se už od školky. Spolu s KaTy chodí na taneční akademii v L.A. Žije se svou rodinou hned vedle KaTyiných rodičů, ve čtvrti celebrit. Vyplní se Lucy sen, který má už od 12 let? Zazpívá si někdy s Nickem Jonasem? (16let)

KaTy and L.u.L.u.